Vissza

1. osztály - Magazin nyeremények

Áprilisi (198. szám) nyertesek

Mancs őrjárat tekekészlet: Nagy Leonetta, Hegyeshalom

Unikornisos habgyurmakészlet: Wächter Liliána, Kőszeg

Mágneses rajztábla: Pázmány Diána, Nagybaracska

Buborékfújó rakétakészlet: Stau-Kovács Benedek, Noszlop

Betonkeverő autó: Sipos Jordán, Kemenesmihályfa

Jégvarázs ugrálólabda: Fekete Anna, Miskolc

Állatkölykök című könyv: Herbert Izabella, Mogyoród

 

Márciusi (197. szám) nyertesek

Szivárványsellő Barbie: Thor Diana Dóra, Balatonberény

Átalakuló harci robot: Kugler Emese, Budapest

Disney hercegnős társasjáték: Lakos Jázmin, Pápa

Távirányítós autó: Gruber Bálint, Érd

Pizsihősök álarckészlet: Csajági Nóra, Tamási

Tetoválófilctoll-csomag: Fazekas Balázs, Hódmezővásárhely

Az élővilág csodái című könyv: Tasi Nikolett, Füzesabony

Februári (196. szám) nyertesek

Dinoszaurusz régészkészlet: Zsoldos Levente, Verőce

Világító Unikornis: Érsek Júlia, Szombathely

Hangulatlámpa: Lovas Anna, Békéscsaba

Minecraft dinnyefarm: Koller Virág, Kecskemét

Parkolóház munkagépekkel: Nagy Nikolett, Ózd

Dzsenga toronyépítő társasjáték: Nagy Levente, Napkor

A füllentő róka című könyv: Németh Norisz, Inke

Januári (195. szám) nyertesek

Csillámtetoválás készlet: Metz Réka, Bonyhád

Fánkfogó társasjáték: Sándor Nóra, Kazincbarcika

Kinetikus homokkészlet: Dóra Luca, Fonyód

Egy pár rendőrségi adóvevő: Pál Réka, Eger

Legó bányászati hasítógép: Kovács Zorán Richárd, Szeged

Mikroszkóp: Hegedűs Hanna, Pusztaszer

Grimm-mesék című könyv: Raák Gergő, Keszthely

Decemberi (194. szám) nyeretesek

Elektromos autópálya: Kenéz Attila, Gyula

Mancs őrjáratos dominókészlet: Kuris Gellért, Szécsény

Mickey egeres memóriajáték: Vámos Betti, Hévíz

Gombfocikészlet: Kántor Roland, Demecser

Tükrös ékszerdoboz: Lajtrik Luca, Szurdokpüspöki

Dobble társasjáték: Kovács Nóra Anikó, Debrecen

Karácsonyi mesék című könyv: Csuka Bence, Tiszatarján

Novemberi (193. szám) nyertesek

Lego Frends csomag: Erdélyi Anna, Egerszólát

Barátságkarkötő készlet: Juhász Franciska, Ács

Star Wars-legó: Szőllősi Ádám, Budapest

Piramis társasjáték: Cseh Noémi, Székesfehérvár

Manchester United-bögre: Schwarzkopf Noé, Mohács

Jégvarázs lakberendezőszett: Imre Aisa, Eger

Kutyák és macskák című könyv: Péter Fanni, Balassagyarmat

Októberi (192. szám) nyertesek

Activity társasjáték: Jámbor Kristóf, Budapest

Bűvészdoboz: Babolcsai Dániel, Székesfehérvár

Focikapuszett: Erdélyi Roland, Szombathely

Jégvarázs sátor: Hantal Jázmin, Sopron

Star Wars-legó: Andorházi Dávid, Győr

Babaszoba: Bákonyi Csenge Bíborka, Ártánd

Nézz körül! Az állatkertben című könyv: Szocska Zita, Debrecen

 

 

Szeptemberi (191. szám) nyertesek

TABLET: Oláh-Badovszky Kristóf, Jászalsószentgyörgy

Jégvarázs-hátizsák: Benke Hanga Boróka, Győr

Csokivarázs toll: Dröszler Rebeka, Szombathely

Távirányítós autó: Kende Dániel, Budapest

Plüssunikornis: Bicsák Gabriella, Budapest

Star Wars-legó: Miklós Máté, Pápa

Verdák-hátizsák: Verseczki Arnold, Balatonlelle