Vissza

Óvodás - Magazin nyeremények

Januári (195. szám) nyertesek

Tappancs és a Csodapónik nyertesei:

Sétáló unikornis: Kunkli Lilla, Balatonszentgyörgy

Charlotte fésülhető baba kiegészítőkkel: Kárpáti Judit, Szekszárd

Rajzolókészlet kivetítővel: Simon Jázmin Zsüliett, Kevermes

Mesék Télországból című könyv: Orosz Gitta, Székesfehérvár; Kozma Eszter, Nyíregyháza; Vajda Bella, Dunaújváros

 

Tappancs és a Csodamasinák nyertesei:

Kamionnal Európában társasjáték: Molnár Patrik, Szeged

Elemes láncfűrész: Dobrai Bálint, Budapest

Tojásfutam társasjáték: Uram Péter Gergő, Balassagyarmat

Mesék Télországból című könyv: Horváth Roland, Jásd; Takács Máté, Kőszeg; László Marcell, Peresznye

Decemberi (194. szám) nyertesek

Tappancs és a Csodapónik nyertesei:

Aranyhaj baba : Süle Liliána, Zalaszentjakab

Plüssmaci: Csák Antónia, Mátészalka

UniKitty! legó: Stefanidesz Alexandra, Rád

Karácsonyi mesék című könyv: Csák Evelin, Újszilvás; Németh Erika, Budapest; Ujvári Dorina, Püspökladány

 

Tappancs és a Csodamasinák nyertesei:

Autószállító szett: Szutyányi Dániel, Dunaszeg

LEGO – kreatív szett: Gajda Nándor, Szegvár

LEGO – City ATV versenycsapat: Vörösmarty Bálint, Mór

Karácsonyi történetek című könyv: Lángi Nándor, Szentes; Fispán Áron, Budapest; Boconádi Szilárd, Decs

Novemberi (193. szám) nyertesek

Tappancs és a Csodapónik nyertesei:

Bogyó és Babóca társasjáték: Szehofner Léna, Székesfehérvár

Cook's Kitchen kávékészítő: Kovács Lilla, Szabadbattyán

Barbie baba: Szima Gréti Zselyke, Debrecen

Karácsonyesti mesék című könyv: Molnár Mea, Tiszaújváros; Kollár Zara, Győrszemere; Habinyák Blanka, Nyírbátor

 

Tappancs és a Csodamasinák nyertesei:

Rendőrállomás: Horváth Dávid, Győr

Thomas, a gőzmozdony kalandpálya: Tolnai-Szabó Noel, Győr

Transformers robotfigura: Magyar Dániel, Magyarpolány

Karácsonyi kandallómesék című könyv: Kiss Noel, Tiszaújváros; Kádas Kristóf, Tiszalúc; Magyari Levente, Tatabánya

Októberi (192. szám) nyertesek

Tappancs és a Csodapónik nyertesei:

Jégvarázs kreatív szett: Jókai Anna, Tahitótfalu

Disney-hercegnők Belle baba: Csirmaz Enikő, Mezőkövesd

Kétszintes babaház bútorokkal: Szetei Viktória, Győr

Benedek Elek: Válogatott mesék című könyv: Pajkos Réka, Kiskunfélegyháza; Csókási Gréta, Jászszentlászló; Kőrösi Panna, Mór

 

Tappancs és a Csodamasinák nyertesei:

Supermag Maxi mágneses építőjáték: Lampert Kolos, Olaszfalu

Rugós foci: Polacsek Mihály Márkó, Esztergom

Porsche játékautó: Laurencsik Zete Hunor, Noszvaj

Erdőszéli állatmesék című könyv: Honáth Bence Gábor, Szombathely; Lackner Dénes, Györköny; Varju Zalán Zoltán, Kaposvár

Szeptemberi (191. szám) nyertesek

Tappancs és a Csodapónik nyertesei:

PÓNICIKLI: Steiner Kinga, Tiszavasvári

Jégvarázs piknik-szett dobozban: Szekeres Sára, Dömsöd

Barbie szivárványsellő baba: Boda Mira Lili, Balatonvilágos

My Music World lány rockergitár: Vadas Lili, Győr

Magyar népmesék és tanulságos történetek című könyv: Páncsics Zohara, Bácsalmás; Rónay Lilla, Salgótarján; Juhász Panna   Norina, Komoró

 

Tappancs és a Csodamasinák nyertesei:

FERRARI ELEKTROMOS SPORTAUTÓ: Tóth Bálint, Letenye

LEGO – Közúti szerelőkocsi: Antal Andrei, Dombóvár

LEGO – Az alvilági harc: Kopacz Csaba Levente, Veresegyház

LEGO – Batman és Mr. Freeze összecsapása: Somorai Nimród, Egerszólát

Magyar népmesék és tanulságos történetek című könyv: Weisz Kende, Ajka; Oláh Csaba Krisztián, Berettyóújfalu; Selek István, Budapest